Grupy Muchomorki i Biedronki na wycieczce w Straży Pożarnej

Utworzono dnia 17.05.2022
17 maja dzieci z grupy Muchomorki i Biedronki wybrały się na wycieczkę do Straży Pożarnej. Już sama podróż komunikacją miejską sprawiła dzieciom wiele radości. Przedszkolaki z ciekawością i zainteresowaniem obserwowały co dzieje się za oknem głośno komentując swoje spostrzeżenia.
Po dotarciu na miejsce serdecznym uśmiechem i życzliwością przywitali nas strażacy. Strażacy opowiedzieli nam o swojej pracy, uświadomili dzieciom jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia oraz w jakich okolicznościach należy wzywać straż pożarną. Przypomnieli im także numer alarmowy 998.
Niebywałą atrakcją dla dzieci była możliwość przymierzenia hełmu strażackiego oraz wejście do wozu strażackiego.

Grupy Muchomorki i Biedronki na wycieczce w Straży Pożarnej

Utworzono dnia 19.05.2022, 23:41