WYCIECZKA DO CENTRUM PROMOCJI DREWNA 2026
Utworzono dnia 11.06.2026
WYCIECZKA DO CENTRUM PROMOCJI DREWNA 2026
Utworzono dnia 22.06.2026, 12:41
Dnia 9 czerwca 2026 roku całe nasze przedszkole wyruszyło trzema autokarami na wspaniałą wycieczkę do Centrum Promocji Drewna w Rezerwacie Jata. Wyjazd zorganizowały pani Marta Chilińska oraz pani Marta Goławska, dbając o każdy szczegół tej wyjątkowej wyprawy. Tego dnia pogoda była po prostu piękna – było bardzo gorąco, a z bezchmurnego nieba intensywnie świeciło słoneczko, co idealnie sprzyjało leśnym przygodom. Na miejscu na dzieci czekały wesołe gry, zabawy na świeżym powietrzu oraz pełen ciekawostek spacer ścieżką edukacyjną. Przedszkolaki wzięły również aktywny udział w Ogólnopolskiej Akcji "Sprintem do maratonu", z zaangażowaniem pokonując sportowy dystans. Po wysiłku fizycznym wszyscy zebrali się przy wspólnym ognisku, gdzie odbyło się pieczenie kiełbasek oraz pyszny, drobny poczęstunek. Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do obejrzenia pełnej uśmiechu fotorelacji z tego gorącego i pełnego wrażeń dnia, która jest już dostępna w naszej galerii.



