Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Grupa I Biedroneczki

Wiek:2,5-3 Ilość dzieci:25

2,5-3 Ilość dzieci:25

Grupa I „Biedroneczki” to grupa licząca 25 dzieci w wieku od 2,5 r. do 3 lat. Nauczycielami pracującymi w grupie są: mgr Marta Chilińska, mgr Małgorzata Piotrowska i mgr Renata Tarkawian. Nauczycielem współorganizujacym nauczanie specjalne jest mgr Agnieszka Popławska. Jako pomoc nauczyciela pracuje Elżbieta Suchodolska. Starszą woźną jest Monika Stańska. Dzieci w tej grupie są aktywne, uśmiechnięte. Dzieci z naszej grupy bardzo chętnie przychodzą do przedszkola i uczestniczą w różnych zajęciach i zabawach. Bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne różnymi technikami, budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Wiele radości sprawiają nam zabawy na placu przedszkolnym oraz spacery po najbliższej okolicy. Dzieci starają się być dla siebie miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Zajęcia dodatkowe:

Zajęcia z „języka angielskiego” odbywają się w każdy : poniedziałek i wtorek o godz. 9.00 (mgr Marta Durka).

Zajęcia z „rytmiki”: poniedziałek i wtorek o godz. 9.40 (mgr Joanna Woźniak).

Sb
Nd