Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Przedszkole Integracyjne nr 1 w Łukowie

Grupa III Krasnoludki

Wiek:4 - 5Ilość dzieci:25

Grupa III „Krasnoludki ” to „wulkany energii”, które pragną realizować potrzebę ruchu i wiedzy, są twórcze i aktywne w różnych dziedzinach. Są oczkiem w głowie Pani Alicji Giczeli i Joanny Woźniak. Na co dzień pracuje z nami woźna pani Anna Dylak. Do wspomnianej grupy uczęszcza 25 dzieci w wieku 4-5 lat. Nasze dzieci są wesołe, pełne energii, ciekawe świata. Codziennie w przedszkolu uczą się czegoś nowego.

Poznają zasady współżycia, uczą się samodzielności i nawiązują nowe kontakty. Bardzo lubimy spędzać razem czas na wspólnych zabawach, śpiewaniu piosenek oraz aktywnościach ruchowych. O każdej porze roku lubimy przebywać na świeżym powietrz. Dzieci chętnie uczęszczają do naszego przedszkola. Biorą udział w zajęciach grupowych oraz w zajęciach z języka angielskiego i rytmiki. Są one prowadzone w formie zabawy.

Każdy ich dzień w przedszkolu stawia przed nimi nowe zadania i dostarcza nowych doświadczeń.Najważniejsze w naszej grupie jest to by każdy czuł się w niej akceptowany, zrozumiany i lubiany by z uśmiechem i radością przychodził następnego dnia.

Zajęcia dodatkowe:

Zajęcia z „języka angielskiego” odbywają się w każdy:poniedziałek i wtorek o godz. 9.25 (mgr Marta Durka).

Zajęcia z „rytmiki” odbywają się w każdy: poniedziałek o godz.11:00 i piątek o godz. 12.30 (mgr Joanna Woźniak).

Sb
Nd