Grupa III Krasnoludki

Wiek: 5-latki; Ilość dzieci: 20

Grupa III „Krasnoludki ” to „wulkany energii”, które pragną realizować potrzebę ruchu i wiedzy, są twórcze i aktywne w różnych dziedzinach. Są oczkiem w głowie pani mgr Urszuli Tomasiak i  pani mgr Marty Chilińskiej oraz pani mgr Agnieszki Popławskiej, która jest nauczycielen współorganizującym kształcenie integracyjne. Na co dzień pracuje z nami woźna pani Anna Dylak. Do wspomnianej grupy uczęszcza 20 dzieci w wieku 5 lat. Nasze dzieci są wesołe, pełne energii, ciekawe świata. Codziennie w przedszkolu uczą się czegoś nowego.

Poznają zasady współżycia w grupie, uczą się samodzielności i nawiązują nowe kontakty. Bardzo lubimy spędzać razem czas na wspólnych zabawach, śpiewaniu piosenek oraz aktywnościach ruchowych. O każdej porze roku lubimy przebywać na świeżym powietrz. Dzieci chętnie uczęszczają do naszego przedszkola. Biorą udział w zajęciach grupowych oraz w zajęciach z języka angielskiego.

Każdy ich dzień w przedszkolu stawia przed nimi nowe zadania i dostarcza nowych doświadczeń.Najważniejsze w naszej grupie jest to by każdy czuł się w niej akceptowany, zrozumiany i lubiany by z uśmiechem i radością przychodził następnego dnia.

Zajęcia dodatkowe:

Zajęcia z „języka angielskiego” odbywają się w każdy: wtorek i czwartek w godz. 10:45- 11:15 (mgr Marta Chilińska).